MÜTEAHHİTLİK HİZMETLERİ

Gelişen ve sürekli yenilikler ortaya çıkaran, risk ve getirileriyle sürekli ve dikkatli takip gerektiren uluslararası piyasalarda; faaliyet alanlarımızın temelini oluşturan inşaat-taahhüt sektöründe, her dönem Türk inşaat-taahhüt sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olmayı hedefleyen ve sürekli yeni yatırımlar yapan şirketimiz, köklü geçmişinden aldığı güçle geleceğe kararlı adımlarla yürümeye devam etmektedir.

Stamina Yapı geleneğinden aldığı bu gücü; bilgi, teknoloji, Ar-Ge ve nitelikli insan gücüne yatırımlarla birleştirerek, geleceğe attığı kararlı adımlarını sürekli canlı tutmaktadır.

 

İnşaat-taahhüt sektörünün her dönem ülke ekonomisinde yaratmış olduğu yüksek katma değer ve istihdam potansiyeli bizlere büyük gurur yaşatmaktadır. Ülkemize uzun yıllar boyunca bu gururu yaşatan müteahhitlik sektörünün köklü firmalarından biri olmak ve bu başarılara bir nebze bile olsa katkı yapabilmiş olmak bizleri ayrıca gururlandırmaktadır.

 

Geleceğin Türkiye’sinde de hiç şüphesiz ekonomik ve sosyal etkileri açısından başat sektörlerden biri olmaya devam edecek olan inşaat-taahhüt sektöründe, aynı kararlılıkla, geleneğimizi oluşturan prensiplerimizle birlikte faaliyet göstermeye devam edecek olan şirketimiz, evrensel ölçekte yetişmiş ülkemizin nitelikli insanlarıyla birlikte, gücüne güç katacak ve ülke ekonomisine hizmet etmeye devam edecektir.